Firma

ROI Consulting Sp. z o.o.
ul. J. Smulikowskiego 4
00-389 Warszawa
info@roiconsulting.pl

tel. (22)  318-91-66
tel. (22)  318-91-67
szkolenia@roiconsulting.pl

ROI Consulting powstał w 2007 roku z zamysłem wykreowania organizacji szkoleniowej, która opierać się będzie na najwyższej klasy specjalistach w obszarze szkoleń biznesowych. Powstał zespół, który jest w stanie zrealizować najbardziej złożone projekty wymagające zaawansowanej wiedzy eksperckiej

W każdym z obszarów działalności szkoleniowej firmy nasi Klienci mają do dyspozycji ludzi, którzy swoimi zawodowymi życiorysami gwarantują bardzo wysoki poziom realizacji projektów szkoleniowych.

Specjalizujemy się w realizacji dedykowanych szkoleń zamkniętych, i sięgamy po najnowsze mechanizmy realizacji szkoleń, takich jak blended learning do których przygotowujemy dedykowany kontent zarówno tradycyjny, e-learningowy a także m-learningowy.

Każdy projekt szkoleniowy traktowany jest indywidualnie i na życzenie Klientów poprzedzany jest badaniami oraz analizami optymalizującymi cykl edukacyjny. Dzięki takiemu podejściu Klienci otrzymują usługę szkoleniową która w znaczący sposób różni się od szkoleń katalogowych. Jest "uszyta na miarę" i zoptymalizowana pod względem umiejętności osób które uczestniczą w szkoleniach. Sukces szkolenia jest mierzony poprzez zaawansowane techniki weryfikacji umiejętności oraz długoterminowe osiągnięcia naszych klientów.

Pod koniec 2008 roku wprowadziliśmy do oferty ROI Consulting nowy dział szkoleń informatycznych. Szkolenia te w znaczny sposób wpływają na komplementarność oferty, i pozwalają Państwu na rozwijanie kompetencji informatycznych na bardzo wysokim poziomie merytorycznym przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnych warunków finansowych.

Naszym celem jest realizowanie usług szkoleniowych, które jakością i doborem kadry trenerskiej sprawiają, że możemy być dla naszych Klientów partnerami w drodze do realizacji ambitnych celów biznesowych.